Josh Hartnett Forum

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Josh Hartnett Forum » Фильмы. Movies » Долина Богов / Valley of the Gods


Долина Богов / Valley of the Gods

Сообщений 31 страница 47 из 47

31

Новые фото со съемок фильма
http://sd.uploads.ru/t/RPdEN.jpg
http://s8.uploads.ru/t/HgIsr.jpg

http://www.joshhartnett.com/photo

32

"Долина богов" в Катовице

Катовице и Силезия очень важны для меня, а не только по личным причинам, но и художественно - заявил сегодня в Катовице Лех Маевский, во время встречи посвященной своему последнему фильм "Долина Богов". Международного производства, в ролях: Джон Малкович, Джош Хартнетт и Кир Дулли, снимался в нескольких польских городах, в том числе Катовице.
_http://s7.uploads.ru/t/XWvYw.jpg
____________________________________________________________________________
Польский

Filmowa superprodukcja w Katowicach
Paweł Pawlik Dziennikarz Onetu

Katowice i Śląsk są dla mnie ważne nie tylko z powodów osobistych, ale i artystycznych – mówił dziś w Katowicach Lech Majewski, podczas spotkania poświęconemu jego najnowszemu filmowi "Dolina Bogów" (Valley of the Gods). Międzynarodowa produkcja, w której grają John Malkovich, Josh Hartnett i Keir Dullea, powstawała w kilku polskich miastach, w tym w Katowicach.

Zdjęcia do "Doliny Bogów", nowego filmu pochodzącego z Katowic reżysera Lecha Majewskiego rozpoczęły się na Dolnym Śląsku. Planem filmowym był pocysterski kompleks klasztorny w Lubiążu oraz Zamek Czocha. We Wrocławiu zdjęcia będą realizowane w Browarze Mieszczańskim oraz w Centrum Technologii Audiowizualnych CeTA, czyli dawnej Wytwórni Filmów Fabularnych.

Z końcem maja ekipa filmowa przeniosła się do województwa śląskiego. W filmie "wystąpi" Pałac Dietla w Sosnowcu oraz w Muzeum Zamkowym w Pszczynie. Stolica województwa, która wsparła produkcję kwotą 500 tys. złotych, pokaże w filmie nowe Muzeum Śląskim oraz zabytkowe wnętrza Sądu Okręgowego.

– Jestem szczęśliwy i dumny, że nasz samorząd wsparł projekt pana Lecha Majewskiego. Nie tylko dlatego, że jest katowiczaninem, a do tego słynnym i cenionym w świecie artystą. Dla mnie równie istotne jest to, ze nie wstydzi się swoich korzeni, często wraca do nich w swoich filmach, a wręcz stanowią one ważną inspirację w jego drodze twórczej – mówił dziś prezydent Katowic Marcin Krupa. – Dlatego jestem pewien, że uczestniczymy w przedsięwzięciu, które zaowocuje kolejnym dziełem filmowym, które odbije się szerokim echem w świecie. A przy tym przyniesie wymierne korzyści w promocji naszego miasta – dodawał.

– Mimo, że jestem obywatelem świata zawsze wracam do Katowic, do domu w którym mieszkałem z rodzicami. Tu potrafię się wyciszyć i odzyskać straconą energię – mówił w Willi Goldsteinów w Katowicach artysta. – Prawdziwym cudem są jednak nie moje powroty, lecz fakt, że przyciągnąłem do Katowic takich aktorów, jak John Malkovich, Josh Hartnett, Bérénice Marlohe, Keir Dullea, John Rhys-Davies czy Charlotte Rampling i oni chcieli tu grać za śmieszne - w porównaniu z warunkami amerykańskimi - pieniądze – dodawał.

Obok Malkovicha ("Imperium Słońca", "Być jak John Malkovich", "Nędznicy") w obrazie śląskiego reżysera zagrają: Josh Hartnett ("Helikopter w ogniu", "Pearl Harbour"), nominowana w tym roku do Oscara Charlotte Rampling, John Rhys-Davies ("Władca Pierścieni"), Keir Dullea ("2001: Odyseja Kosmiczna") oraz Berenice Marlohe ("Skyfall").

Historia, którą zobaczymy na ekranie będzie składała się z kilku wątków. Jak zapowiada reżyser, wszystkie elementy przeplatają się, aby w końcu połączyć się w jedną scaloną historię ze wspólną puentą. Z jednej strony obejrzymy spełniające się proroctwo archaicznej legendy Indian Navajo o herosie Ullikummim, zaś z drugiej - historię najbogatszego człowieka na świeci Wesa Taurosa, którego życie poznaje pisarz, John Ecas. Akcja filmu toczyć się będzie współcześnie - częściowo w realnym, częściowo w wykreowanym świecie.

"Dolina Bogów", której reżyserem i scenarzystą jest Lech Majewski, to produkcja polsko-amerykańsko-luksemburska, składającą się częściowo z animacji, a częściowo z tradycyjnie nakręconych scen. Zdjęcia do filmu oprócz Polski były realizowane także w USA i we Włoszech. Obraz trafił do ponad 70 państw na całym świecie. Data premiery nie jest jeszcze znana.

Lech Majewski, pochodzący z Katowic reżyser filmowy i teatralny, ma na swoim koncie współpracę m.in. z Viggo Mortensenem, Benicio Del Toro, Willemem Dafoe, Courtney Love oraz liczne nagrody i wyróżnienia na międzynarodowych festiwalach. Film "Wojaczek" Międzynarodowa Federacja Klubów Filmowych uznała za Najlepszy Niezależny Film Europejski roku 2000, "Ogród rozkoszy ziemskich" otrzymał Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Rzymie. Jeden z jego ostatnich filmów pt. "Młyn i krzyż", w którym zagrał m.in. Rutger Hauer i Charlotte Rampling kręcono m. in. w plenerach Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej, w kopalni soli w Wieliczce, a także w Katowicach.

Ссылка

33

Очень много новых фото со съемок фильма!

http://se.uploads.ru/t/GjQwS.jpg
http://sd.uploads.ru/t/w5AMO.jpg
http://s7.uploads.ru/t/Yfd0a.jpg
http://s2.uploads.ru/t/1WkSw.jpg
http://sf.uploads.ru/t/A3N8j.jpg
http://sf.uploads.ru/t/AeGWO.jpg
http://s7.uploads.ru/t/d3bOe.jpg
http://sh.uploads.ru/t/QXv5f.jpg
http://s1.uploads.ru/t/JxXLP.jpg
http://sa.uploads.ru/t/5bwSs.jpg

Ссылка

Ссылка + ИНТЕРВЬЮ с Лехом Маевским + интервью с актерами (Джоша нет) + видео со съемок

34

Кадры со съемок фильма от кампании Kazar, предоставившей обувь для актеров фильма "Долина Богов"

" Современная сказка для aduls " - это то, как мы можем описать фильм " Долина Богов ". мы рады, что Kazar туфли принял участие в этом приключении. Ты хочешь вступить в волшебный мир с нами? Посетите наш магазин: kazar.com

http://s7.uploads.ru/t/KSWBO.png
http://sh.uploads.ru/t/pFBqR.png
http://s9.uploads.ru/t/bkGiq.jpg
http://s7.uploads.ru/t/ElckD.jpg
http://s2.uploads.ru/t/kALnH.png
http://s0.uploads.ru/t/EefC3.jpg
http://s6.uploads.ru/t/oHp4e.png
http://s8.uploads.ru/t/aINtg.png
http://se.uploads.ru/t/YQifv.jpg
http://sf.uploads.ru/t/MrUec.png
http://s8.uploads.ru/t/wvFLk.png

https://www.facebook.com/Kazar/photos/p … mp;theater

https://twitter.com/carmen58onocom

35

Ещё одна новая картинка
http://sa.uploads.ru/t/FivhZ.jpg

https://twitter.com/carmen58onocom

36

И снова новое фото от Kazar

http://sa.uploads.ru/t/63ni2.jpg

https://twitter.com/carmen58onocom

37

josh hartnett Valley of the Gods in Utah. First day of shooting
Джош Хартнетт Долина Богов в Юте. Первый день съемок
http://se.uploads.ru/t/TgKRu.jpg

38

http://s9.uploads.ru/t/LGMah.jpg

W kinach wciąż tryumfuje OSTATNIA RODZINA, a tymczasem przedstawiamy państwu Johna Malkovicha jako Wesa Tourosa w produkcji VALLEY OF THE GODS. Film ten, będący naszą koprodukcją ze słynnym Peterem Safranem, będzie miał premierę w roku 2017. Reżyserem filmu jest Lech Majewski.
В кинотеатрах еще идет в прошлом семья, представляя, как Джон Malkovicha уэс tourosa производства в долине Богов. Этот фильм, который является наш знаменитый Питер koprodukcją safranem, будет премьера в 2017. году фильм - режиссер Лех маевский.

https://www.facebook.com/lightcraft.new … mp;theater

39

On set of Valley of the Gods with Saginaw Grant
http://se.uploads.ru/t/MgF3l.jpg

https://twitter.com/YoDannunzio

40

Из интервью Джоша Хартнетта для итальянского журнала GQ!

Valley of the Gods, играет вместе с Джоном Малковичем, с режиссером Лех Маевским : ,,Он не пишет сценарии, практически описывает, рисует storyboard, романы, комиксы.

Cканы  в теме Джош Хартнетт в журнале GQ Italia!

41

Давненько новостей не было...

Фото со съемочной площадки из инстаграмм от filip_jan
Krostoszowice

http://s5.uploads.ru/t/FPGTJ.jpg
This blurry mess says it all. Wrap on Poland. Flight in 4 hours. 16 days down, 16 to go #ValleyOfTheGods
http://s0.uploads.ru/t/vB4qY.jpg

http://sa.uploads.ru/t/1daOk.jpg

https://www.instagram.com/filip_jan/

42

Скульптор Cordell Taylor, работы которого будут показаны в фильме "Долина Богов", провел выставку своих произведений на фестивале искусств The Utah Arts Festival 2018 и рассказал о своем творчестве.

Ссылка

43

18 сентября состоялась премьера фильма "Долина богов" , на кинофестивале в Польше, в г. Гдыня.
Фото со съемочной площадки, от команды по спецэффектам.

Dziś na @FPFFGdyniaw ramach Konkursu Głównego pierwsze pokazy "Doliny Bogów" Lecha Majewskiego. Film z udziałem http://m.in. Johna Malkovicha i Josha Hartnetta realizowany był w naszych studiach. Dodatkowo nasz zespół VFX pracował przy efektach specjalnych :)

http://sg.uploads.ru/t/F2qUy.jpg
http://sh.uploads.ru/t/TjMqA.jpg
http://s8.uploads.ru/t/omixN.jpg

https://twitter.com/FilmStudioCeTA/stat … 9044984832

44

Джош Хартнетт на фестивале не присутствовал, фильм представляли Беренис Марло, Лех Малевски , костюмер Ева Минге и др.
Канал Radioram предоставил нам большое количество шикарных кадров из фильма.
http://sh.uploads.ru/t/Srl0A.png
http://sg.uploads.ru/t/gLUIo.png

Bérénice Marlohe, Ewa Minge i Lech Majewski o premierze „Doliny Bogów”
Jan Pelczar | Utworzono: 19.09.2019, 08:31 |

Pamiętacie, kiedy do Wrocławia przyjechały gwiazdy Hollywood? Bérénice Marlohe, John Malkovich i Josh Hartnett? Wtedy, w Centrum Technologii Audiowizualnych, kręcono „Dolinę Bogów”. Film Lecha Majewskiego miał premierę podczas trwającego w Gdyni 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych.
Ссылка
_______________________________________________________________________________________________
Беренис Марло, Ева Минге и Лех Маевски о премьере «Долины богов»
Ян Пельчар Создано: 19.09.2019, 08:31 |
Вы помните, когда голливудские звезды приехали во Вроцлав? Беренис Марло, Джон Малкович и Джош Хартнетт? В то время Долина Богов была снята в Центре аудиовизуальных технологий. Премьера фильма Леха Маевского состоялась на 44-м фестивале польских художественных фильмов в Гдыне.

45

Много нового о фильме! Объявлена дата премьеры: 27 марта 2020г.

Представили трейлер и постер!

http://forumuploads.ru/uploads/0000/0e/cb/129/t37779.png

46

Трейлер

47

Фестивальные хроники:

http://forumfiles.ru/uploads/0000/0e/cb/129/t64502.png
http://forumfiles.ru/uploads/0000/0e/cb/129/t66410.png

Zapraszamy do obejrzenia relacji z przedpremierowego pokazu filmu DOLINA BOGÓW i spotkania z reżyserem Lechem Majewskim podczas Film Festival ZOOM - Zbliżenia Festiwal Filmowy w Jeleniej Górze 🎥 Rozmowę poprowadził Łukasz Maciejewski.
-
Kolejne pokazy przedpremierowe już w najbliższych dniach 🗓 Będziemy Was o nich na bieżąco informować 🙌

Приглашаем вас посмотреть предварительный показ премьеры фильма «Долина богов» и встречу с режиссером Лехом Маевским во время кинофестиваля ZOOM - Крупный план. Кинофестиваль в Еленя-Гура 🎥 Беседу вел Лукаш Мациевский.
-
Следующие предпремьерные показы в ближайшие дни 🗓 Мы будем держать вас в курсе их 🙌

Zapraszamy już we wtorek 17.03 o godz. 18.00 na przedpremierowy pokaz filmu DOLINA BOGÓW i spotkanie z reżyserem Lechem Majewskim w warszawskim Kinie Atlantic 🎥
-
Приглашаем вас уже во вторник, 17.03 в 18.00 - премьера фильма «ДОЛИНА БОГОВ» и встреча с режиссером Лехом Маевски в кинотеатре «Атлантик Синема» в Варшаве.

http://forumfiles.ru/uploads/0000/0e/cb/129/t61355.png

Ссылка


Вы здесь » Josh Hartnett Forum » Фильмы. Movies » Долина Богов / Valley of the Gods